Dříve

O nás

 

Naše firma prošla dlouhým vývojem, kdy od roku 1993 -2006 jsme jako Uponor Czech s.r.o. byli českým zastoupením finského koncernu Uponor OY, který v té době byl jedním z největších výrobců plastových trub na světě. V roce 2006 jsme se přejmenovali na Maincor s.r.o. a byli jsme součástí německé skupiny Maincor AG, která od Uponoru koupila několik továren spolu s českou pobočkou. Další období od roku 2016 pod jménem Elmo Trade s.r.o. je spojené se spoluprací s českou firmou Elmo Plast. V roce 2019 dochází k zásadnímu kroku a to z přelomu s čistě obchodní firmy k zahájení vlastní výroby v nově založené firmě Plastika Pipes s.r.o. se slovenskou firmou Plastika a.s., která má dlouholeté zkušenosti s výrobou plastových potrubí již od 1960.

Zastupujeme na českém trhu tyto výrobce potrubí:

  • PLASTIKA PIPES s.r.o. – kanalizační potrubí Ultra Solid Blue Pipe, Ultra Solid PVC, Ultra Cor
  • ANGER  Systemtechnik GmbH (dříve Maincor Anger) – kanalizační potrubí Ultra Rib 2 a šachty
  • ELMO-PLAST a.s.  – vodovodní potrubí RC Tech, S Trio, RC Basic a kanalizační potrubí Ultra Rib 3, Ultra Solid PP
  • GERODUR GmbH – vodovodní potrubí RC Protect a Gerofit

Naše firma je partnerem filmu Po čem muži touží

zajímavé informace naleznete zde:

 

Hvězdy komedie Po čem muži touží odpovídají na klíčovou otázku filmu!

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přijde do kin  20. září. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal režisér společně s úspěšnou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

 

 

Trailer najdete zde: (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)

https://mega.nz/#F!rktwGQrQ!UjfHc_1EKSHrkA57VOK3tQ

Další rozhovory s herci najdete na videu zde: https://pydio.lsfilm.cz/data/public/72e0d07d58189cca.php

Plakát k stažení zde: https://mega.nz/#F!Lt9EiISa!SC_89oDyZihXyKECzUdGKQ (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)

Fotografie najdete zde: https://mega.nz/#F!XktRiThJ!TfFi4T8n5g_XU91f8LkwzA  (aktivujte podržením ctrl+ kliknutí na odkaz)

Příběh

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne k jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová).  Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se  opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a  zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat  nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

 

Premiéra je připravena na 20. září 2018. Do kin uvede společnost Cinemart.